Kariéra

Quentas

Reference a zkušenosti


Seznamte se s našimi kolegy


Kateřina Matějová

Práci v QUAENTAS mám ráda hlavně kvůli férovému jednání vedení firmy, ale také díky kolektivu, který je velmi přátelský, komunikativní a vždy v dobré náladě. Práce s klienty i partnery je někdy náročná, ale při dobrém naplánování a rychlým reakcím je motivující a nutí člověka posouvat se dál ve svých možnostech. Oceňuji také možnost komunikovat v cizích jazycích a zdokonalovat se tak. Myslím, že můžu říct za všechny, že máme rádi firemní akce, na kterých se setkáváme s kolegy z dalších poboček a utužujeme přátelské vztahy napříč celou firmou.

Šárka Blahutová

Pokud hledáte skvělé zázemí Vašeho zaměstnání, tak je to právě tady. Našla jsem zde skvělé pracovní prostředí nejen díky kolektivu, ale taky díky přístupu zaměstnavatele. Moje častá komunikace s klienty mi napomáhá být lepší ve slovní zásobě a v jednání s lidmi. Také díky tomu, že se jedná o mezinárodní společnost, se tedy často setkávám i s cizím jazykem a věřím, že mi napomůže se v něm zdokonalovat. Po práci občas zajdeme do dobré restaurace nebo na chvíli zrelaxujeme u jógy či jiného sportu. Takže teambuildingy v této firmě rozhodně nejsou tabu.

Adriana Beňová

Práci ve firmě QUAENTAS mám ráda hned z několika důvodů. Mezi hlavní patří skvělý kolektiv, firemní akce, možnost využití cizích jazyků při komunikaci s klienty a kolegy na jiných pobočkách a výborná káva.